[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=“60px“][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“60px“][vc_column_text]Komplexnej starostlivosti o účty na sociálnych médiách od roku 2009, kedy som vytvoril a spravoval Facebook pre Ivana Jakeša.
Špecializujem sa na Facebook a Instagram, odbornú znalosť mám aj so spravovaním LinkedIn a Twitter účtov.

Poskytujem služby zamerané na strategickú pomoc, tvorbu a manažment kreatívneho obsahu aj reklamy na sociálnych sieťach.
Som certifikovaný Facebook špecialista so zameraním na branding.
[/vc_column_text][vc_empty_space height=“75px“][/vc_column][/vc_row][vc_row css=“.vc_custom_1510001034314{padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 15px !important;background-color: #eaeaea !important;}“][vc_column][vc_column_text]

3 výhody spolupráce so mnou

  1. Som certifikovaný špecialista s pozadím z vysokej školy v Kodani aj TOP slovenskej online marketingovej agentúry a rád využívam najnovšie vychytávky na sociálnych sieťach v prospech mojich klientov.
  2. Prácu robím unikátne. Svoju kreativitu a drive využívam naplno pri všetkom, čo robím.
  3. Čas odozvy pri spolupráci so mnou je kratší ako pri spolupráci s agentúrami. Čas mám starostlivo rozdelený a každému klientovi ho rád venujem v plnej miere.

[/vc_column_text][vc_btn title=“Chcem požiadať o spoluprácu“ shape=“square“ color=“success“ align=“center“ link=“url:http%3A%2F%2Fmiroslavkolarik.com%2Fkontakt%2F||target:%20_blank“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=“75px“][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

Ukážky spolupráce

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“2094″ img_size=““ onclick=“custom_link“ img_link_target=“_blank“ link=“https://www.facebook.com/vallo2018/“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1962″ img_size=““ onclick=“custom_link“ img_link_target=“_blank“ link=“https://www.facebook.com/planbratislava/“][/vc_column_inner][vc_column_inner width=“1/3″][vc_single_image image=“1872″ img_size=““ onclick=“custom_link“ img_link_target=“_blank“ link=“https://www.facebook.com/vycapuernoho/“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=“10px“][vc_column_text]

Pre zobrazenie stránky kliknite na obrázok.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=“75px“][/vc_column][vc_column][vc_row_inner css=“.vc_custom_1510001222521{padding-top: 5px !important;padding-right: 5px !important;padding-bottom: 5px !important;padding-left: 5px !important;background-color: #efefef !important;}“][vc_column_inner][vc_column_text]

Postup spolupráce

  1. Brief spolupráce – pre získanie informácií sa vás spýtam na informácie o vás a vašej konkurencii.
  2. Analýza konkurencie – na odlíšenie sa a dostatočnú konkurencieschopnosť treba byť o krok vpred pred konkurenciou, jej analýza je veľmi dôležitá.
  3. Vyhotovenie stratégie – po zbere všetkých podstatných informácií vyhotovím stratégiu, ktorá je nosným dokumentom pre spolupráce. Definujem v nej cieľové skupiny, obsahové témy, tón komunikácie s fanúšikmi (tone of voice) a celkový smer vašej prezencie na sociálnych sieťach.
  4. Ukážka reklám a príspevkov – po vyhotovení stratégie pre vás vytvorím zopár ukážok reklám a príspevkov, ktoré budem využívať pri dennej komunikácií. Uvidíte tak nastavený level komunikácie aj všeobecný prístup.
  5. Denná správa a optimalizácia – po celom procese od briefu až po stratégiu začínam s dennou správou vašich sociálnych sietí podľa nastavenej stratégie. Pravidelne vás informujem o výsledkoch a optimalizujem všetko podľa potreby.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space height=“15px“][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Cenová relácia

Na správu sociálnych médií v spolupráci so mnou je vhodné mať pripravených min. 250 € bez DPH / mesiac. Cena sa odvíja od frekvencie a rozsahu práce.
Odporúčanou súčasťou služieb je prvotná investícia do stratégie, ktorá sa pohybuje od 350 € bez DPH – jednorázovo.[/vc_column_text][vc_empty_space height=“10px“][vc_message]Dĺžka spolupráce je min. 3 mesiace.
Náklady na prácu nezahŕňajú kredit na reklamu.[/vc_message][vc_empty_space height=“10px“][vc_btn title=“Chcem požiadať o nacenie“ shape=“square“ color=“success“ align=“center“ link=“url:http%3A%2F%2Fmiroslavkolarik.com%2Fkontakt%2F||target:%20_blank“][/vc_column][/vc_row]