Komplexnej starostlivosti o účty na sociálnych médiách od roku 2009, kedy som vytvoril a spravoval Facebook pre Ivana Jakeša.
Špecializujem sa na Facebook a Instagram, odbornú znalosť mám aj so spravovaním LinkedIn a Twitter účtov.

Poskytujem služby zamerané na strategickú pomoc, tvorbu a manažment kreatívneho obsahu aj reklamy na sociálnych sieťach.
Som certifikovaný Facebook špecialista so zameraním na branding.

3 výhody spolupráce so mnou

  1. Som certifikovaný špecialista s pozadím z vysokej školy v Kodani aj TOP slovenskej online marketingovej agentúry a rád využívam najnovšie vychytávky na sociálnych sieťach v prospech mojich klientov.
  2. Prácu robím unikátne. Svoju kreativitu a drive využívam naplno pri všetkom, čo robím.
  3. Čas odozvy pri spolupráci so mnou je kratší ako pri spolupráci s agentúrami. Čas mám starostlivo rozdelený a každému klientovi ho rád venujem v plnej miere.

Ukážky spolupráce

Pre zobrazenie stránky kliknite na obrázok.

Postup spolupráce

  1. Brief spolupráce – pre získanie informácií sa vás spýtam na informácie o vás a vašej konkurencii.
  2. Analýza konkurencie – na odlíšenie sa a dostatočnú konkurencieschopnosť treba byť o krok vpred pred konkurenciou, jej analýza je veľmi dôležitá.
  3. Vyhotovenie stratégie – po zbere všetkých podstatných informácií vyhotovím stratégiu, ktorá je nosným dokumentom pre spolupráce. Definujem v nej cieľové skupiny, obsahové témy, tón komunikácie s fanúšikmi (tone of voice) a celkový smer vašej prezencie na sociálnych sieťach.
  4. Ukážka reklám a príspevkov – po vyhotovení stratégie pre vás vytvorím zopár ukážok reklám a príspevkov, ktoré budem využívať pri dennej komunikácií. Uvidíte tak nastavený level komunikácie aj všeobecný prístup.
  5. Denná správa a optimalizácia – po celom procese od briefu až po stratégiu začínam s dennou správou vašich sociálnych sietí podľa nastavenej stratégie. Pravidelne vás informujem o výsledkoch a optimalizujem všetko podľa potreby.

Cenová relácia

Na správu sociálnych médií v spolupráci so mnou je vhodné mať pripravených min. 250 € bez DPH / mesiac. Cena sa odvíja od frekvencie a rozsahu práce.
Odporúčanou súčasťou služieb je prvotná investícia do stratégie, ktorá sa pohybuje od 350 € bez DPH – jednorázovo.

Dĺžka spolupráce je min. 3 mesiace.
Náklady na prácu nezahŕňajú kredit na reklamu.